0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Tespiti Sakarya

10 Aralık 2021
227 kez görüntülendi
Su Kaçağı Tespiti Sakarya

Su kaçağı tespiti Sakarya ilinde aktif hizmet verdiğimiz alanlardandır. Sunulan hizmetlerde son teknoloji tespit yöntemlerine yer vermekteyiz. Bu nedenle nokta atışı tespit yapılırken fayansların kırılması ya da döşemelere bir zarar verilmesi söz konusu olmayacaktır. Ekibimiz ile iletişim kurarak tesisata dair tüm alanlarda destek talep edebilirsiniz.

Kaçak Tespit Yöntemleri Nelerdir?

Su kaçağı tespiti Sakarya kategorisinde sıklıkla uyguladığımız yöntemlerin başında kimyasal solüsyon, ses rezonansları ve termal kamera gelmektedir.

 • Su kaçağı tespiti Sakarya işlem akışında ses rezonanslarını takip eden cihazlar kullanıyoruz. Ustalarımız bu ana cihaz ile borulardaki akışın seslerini takip etmektedir. Ses takibinde normal boru akış sesinin dışında bir durum fark edildiği anda sızıntı nokta atışı saptanmış olur.
 • Su kaçak tespit sürecinde termal kamera hem sıcak su hem de soğuk su borularının tespitinde de kullanılabiliyor. Zaman kaybetmeden borulardan yayılan ısı haritası çıkarılır ve sızdırmalar belirlenir.

Tespit Süresi: Su kaçağı tespiti Sakarya hizmetlerimizde kullanılan bu nitelikli hizmet akışı sayesinde dakikalar içerisinde kaçakların tespiti mümkün kılınacaktır. Zaman kaybetmeden ve daireye hasar vermeden su sızıntılarının önüne geçmek mümkün!

Kimyasal Solüsyon ile Kaçak Tespit Aşaması Nasıl Tamamlanır?

Su kaçağı tespiti Sakarya; kategori kapsamında kimyasal renkli solüsyonlar ile de kaçağı tespiti mümkün kılınmıştır.

 • Su kaçağı tespiti Sakarya hizmetlerimizde ana su akışına karıştırılan renklendirici sıvı ile kısa bir süre içerisinde nerede kaçak olduğu fark edilir.
 • Bu renklendirici solüsyonun etkisi geçicidir. Duvarlarda herhangi bir iz bırakmaz!

Tespit Hassasiyeti: Su kaçağı tespiti Sakarya termal kamer ya da ses rezonansları ile alakalı uygulanan yöntemler sonuç vermediyse kimyasal renklendirici boyalar ile saptama mümkün olacaktır. Tespit hassasiyeti bu yöntem ile yüksek seviyede olacaktır.

Faturalara Dikkat!

Su kaçağı tespiti Sakarya hizmetlerimizde faturalarınızı yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Sizin su harcamanız kısıtlı olmasına rağmen giderek artan bir fatura miktarı ile karşı karşıya kalıyorsanız sızıntılardan şüphelenmelisiniz.

 • Su kaçağı tespiti Sakarya hizmetlerimiz arasında kullanım tavsiyeleri de bulunuyor. Özellikle su tesisatında aksaklık olduğunun en temel yansımasını faturalardan fark edebilirsiniz.
 • Harcamalarınız aynı olsa da faturada bir yükseliş olduğunu görüyorsanız anında sızdırma olasılığını akla getirmelisiniz. Bu durum ilk başta döşemelerde kendini göstermese dahi faturalardan kesinlikle anlaşılacaktır!

Düzenli Bakım Süreci: Su kaçağı tespiti Sakarya hizmetinden sadece bir arıza olduğu zaman değil aynı zamanda düzenli bakım talep ederek de istifade edebilirsiniz. Sorunlar büyümeden tespit edilmesi ve aynı zamanda boruların bakım onarımının düzenli şekilde yapılması adına büyük önem arz edecektir.

Tamir Aşaması Nasıl Tamamlanır?

Su kaçağı tespiti Sakarya hizmetlerimizde tamir aşamasının sorunsuz şekilde uygulandığı fark ediliyor. Bu aşamada tamir, bakım ve onarımın profesyonel ekibimiz tarafından yapılması işlem hızının üst seviyeye çıkmasını mümkün kılıyor!

 • Tamir süreci sadece bölgesel müdahaleler ile tamamlanacaktır. Bu şekilde fayanslara ve döşemelere büyük ölçüde zarar verilmeden sürecin çözüme kavuşturulması için bir fırsat elde edilecektir.
 • Tamir aşamasında evin sterilliğine büyük önem verilir. Özellikle son küresel salgın tehdidi sonrasında ekiplerimizin hijyene çok daha büyük önem vererek hizmet sunduğu belirtilmelidir.

Tamir Garantisi: Su kaçağı tespiti Sakarya hizmetlerimizi garantilidir. İşlemlerde bir aksaklık meydana gelirse ya da onardığımız sistemde yeniden sorun yaşanırsa anında iletişim numaraları üzerinden yetkililerimiz ile görüşmelisiniz.

Tamir Solüsyonları Efektif Midir?

Tesisatta meydana gelen sıkıntılarda kimyasal tamir solüsyonları da kullanılabiliyor.

 • Havuz sızıntıları ve radyatör sızıntılarını çözüme kavuşturmak adına ideal bir seçenektir.
 • Su sızdırmaları bu solüsyonlar sayesinde minimum seviyeye indirilir. Belirli aralıklar ile tekrarlanması gerekir.

Bireysel Uygulama: Tamir solüsyonlarının tesisatta bilinçsiz biçimde uygulanması boruların yapısı da dahil olmak üzere birçok alanda soruna sebebiyet verebilir. Uygulamanın kolay olmasına rağmen profesyonel kişilerce doz ayarlamasının yapılması ve öncelikle sızıntı analiz edilerek ona uygun uygulamanın belirlenmesi lazımdır.

Hizmet Ücret Aralığı Nedir?

Sunulan hizmetin kalitesi üst seviyededir. Buna rağmen talep edilen ücret aralığı oldukça erişilebilir ve makuldür.

 • Kullandığımız tüm yöntemler teknolojik gelişmeler takip edilerek şekillendirilir.
 • Kullanılan yedek parçalar birinci kalitedir.

Ödeme Fırsatları: Ücret makullüğünün yanı sıra sunulan ödeme kolaylıkları da ayrıca dikkat çekiyor. İndirimli fiyatlar düzenli kontroller için vazgeçilmez bir olanaktır.

İlginizi Çekebilir;

Büyük Ve Etkili Cihazlar İle Kanalizasyon Temizleme

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Ofiste Su Kaçağı

Sakarya Su Kaçağı Bulma

Su Kaçak Firması Sakarya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button