0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

27 Haziran 2022
66 kez görüntülendi
Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Su kaçağı tespiti Zeytinburnu ilçesinde sunduğumuz aktif hizmetler arasındadır. Borularda meydana gelen sızıntıların giderilmesi için dakikalar içerisinde tespit adımlarını tamamlıyoruz. Teknolojik aksamlar kullanılarak borulardaki sızıntıları tespit etmek sadece dakikalarınızı alacaktır. Bunun haricinde kırma ya da fayanslara/döşemelere zarar verilmesi söz konusu değildir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti Zeytinburnu; kaçağın tespit edilmesi için geçmiş senelerde sadece kırma sistemi uygulanıyordu. Bu sistem ile boruların olduğu alan ortaya çıkarılarak deneme yanılma yöntemi ile boruların hangisinde hata olduğu tespit edilmekteydi. Maddi bakımdan ve zaman açısından efektif bir yöntem olmadığı açıktır.

 • Su kaçağı tespiti Zeytinburnu kategorisinde özellikle ses rezonansları Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu üzerinden tespit adımları sıklıkla uygulanır. Hassas bir ses algılama sistemine sahip olan cihaz alanında uzman personelimizce kullanılır.
 • Su kaçağı tespiti Zeytinburnu hizmetlerimizde termal kamera da kullanılabilmektedir. Kaçaklar bu sistemler sayesinde dakikalar içerisinde nokta atışı tespit edilir.

Teknolojik Aksamlar: Su kaçağı tespiti Zeytinburnu hizmetlerinin bu derece hızlı şekilde tamamlanmasının asıl sebebi ekibimizin teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet sunmasıdır. Kırma dökme olmadan tamir adımları ivme kazanacaktır.

Tespit Sırasında Eve Hasar Verilir Mi?

Su kaçağı tespiti Zeytinburnu; kaçağın tespit aşlamasında eve kesinlikle hasar verilmeyecektir. Fayanslardan döşemelere kadar yüzeyler korunacaktır.

 • Su kaçağı tespiti Zeytinburnu hizmetlerimizde hasar olmayacak ve hatta borunun kaçak yaptığı alan tespit edildikten sonra bakım onarım için uygulanacak olan işlemlerde, fayanslar dahi tek tek çıkarılacak ve tamir adımı sonrasında yeniden monte edilecektir.
 • Zaman ve maddi bağlamda tasarruf etmek adına kaçak fark ettiğiniz anda anında ekibimiz ile iletişim kurmanız gerekir.

Minimum Masraf: Su kaçağı tespiti Zeytinburnu kategorisinde kullanmış olduğumuz efektif sistemler sayesinde ortaya çıkacak olan masraf dökümünün de sınırlanacağı açıktır!

Su Kaçak Hizmetlerinde Kimyasal Kullanılır Mı?

Su kaçağı tespiti Zeytinburnu işlem akışımızda sadece termal/rezonans sistemleri kullanılmaz. Aynı zamanda renklendirilmiş sıvıların kullanılması da söz konusudur.

 • Kaçağın karmaşık bir alanda olması ve diğer yöntemler ile tespit edilememesi durumunda renkli kimyasalların kullanımı mümkündür.
 • Su borusuna karıştırılacak olan renklendirici sıvı ile kaçağın ne noktada olduğu tavanda ya da duvarlarda kendini anında belli edecektir.

Kaçak Tespit Süreci: Su kaçağı tespiti Zeytinburnu kategorimizde renklendirilmiş kimyasallar kullanılırken bu ürünün sağlığa zararlı olup olmadığı da merak edilmektedir. Ürünün ne boru sistemine ne de sağlığa bir zararı yoktur. Ürün sadece geçici bir renklendirme sağlar. Daha sonrasında ürünün etkisi geçer ve duvarınız eski haline kavuşur.

Kaçak Tamir Adımları Nasıl Tamamlanır?

Su kaçağı tespiti Zeytinburnu saptama-tamir adımlarının minimum hasar ve maksimum hız ile tamamlanmasına özen gösterilir.

 • Su kaçağının tespiti aşamasında kullanılan teknolojik aksamların işlevselliği göz dolduruyor.
 • Tamir adımı nokta atışı yapılan bu tespit sonrasında başlayacaktır.
 • Yüzeye zarar vermeden sızıntının giderilmesi ve borunun değişimi sağlanır. Boru temin aşamasında genel olarak artık plastik materyallerin tercih edildiği görülüyor. Bu plastik boruların ısı yalıtımı konusunda daha yüksek performans sergilediği ispat edilmiştir.
 • Su kaçağı tespiti Zeytinburnu ekibimizde alanının uzmanı olan isimlere yer veriyoruz. Yetkinliğe ya da iş bilme kapasitesine dair en ufak bir sorun dahi meydana gelmeyecektir.

Kimyasal ile Tamir: Boruların ve özellikle radyatör sistemlerinin kaçaklarının tamir edilmesi için kimyasal solüsyonlar kullanılabilmektedir. Bu kimyasal solüsyonları temin ederek tek başına uygulamanız mümkün değildir. Kaçağın yapısına ve yerine göre uygulama metotları değişim gösterecektir. En hızlı kaçak çözüm alternatiflerinden biri olarak karşımıza çıkar.

Uzman Ekip Yüksek Kalite

Tespit tamir adımlarımızda yer alan tüm personelimizin alanında uzman olması ayrıca memnun eden detaylar arasındadır. Alanında uzman bir ekip ile çalışmak müşteri memnuniyetine de sirayet etmektedir. Müşterilerimizden gelen yorumlara göz atmak memnuniyetin ne derece yüksek olduğunu bir kere daha gösteriyor.

 • Uzman bir ekip ile çalışmak hızlı ve %100 başarı arz eden tamir sürecinin sağlanmasını mümkün kılar.
 • Sadece tamir aşamasında değil tesisat sisteminde belirli aralıklar ile bakım yapılması konusunda da firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Olası sorunları bertaraf etmek bu şekilde kolay bir hal alır.

Garantili Hizmet: Uzman ekip üyelerimiz tarafından yapılan tamiratın sonrasında yanı sorunun tekrarladığı fark edilirse anında ekibimiz ile yeniden iletişime geçmelisiniz. Bu adım garantili şekilde ekip tarafından karşılanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button