0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçağını Gözden Kaçırmamak İçin Varız!

27 Şubat 2018
1 kez görüntülendi
Su Kaçağını Gözden Kaçırmamak İçin Varız!

Günümüzdeki hızlı yapılaşma nedeniyle birçok ev, otel, ofis, alışveriş veriş merkezi gibi pek çok yer hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu kadar hızlı bir şekilde gerçekleşen yapılarda haliyle bir çok sorun ve sıkıntı ortaya çıkabilmektedir. Ucuz diye kullanılan tesisat malzemelerinin açtığı sorunlar için sonrasında tekrar tekrar ücret ödüyor olmak çok can sıkıcı bir hal almıştır. Ancak buradaki amacımız uygun fiyatlarla sizlere tekrar eden sorunları önlemek amacıyla hizmet sunmaktır.

Yaygın olarak görülen tesisat sıkıntılarının başında kimi zaman siziler tarafından gözle görülecek şekilde fark edilen kimi zaman da gözle göremediğiniz ancak faturalarınızın arasındaki farklarla anlayabildiğiniz su kaçağı sıkıntısıdır. Ancak su kaçağı sadece ucuz olsun diye kullanılan malzemelerden kaynaklanmayabilir. Bunun sebeplerinden başka birisi ise, eski binaların var olan tesisatlarında oluşan deformasyondur. Bunun yüzünden de su kaçağı sıkıntısı sık sık yaşanır. Ancak su kaçağını artık bu kadar dert etmenize gerek yok çünkü profesyonel ve alanında uzman tecrübeli ekibimizle her zaman her an ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Su kaçağı türlerinden en yaygın olanlarını ele alalım.

Banyo su kaçağı; banyonuzdaki döşemelerinizin hemen altında bulunan su tesisatına ait borularda meydana gelen kırık, çatlak ve deformasyon gibi durumlarda oluşan ve genellikle alt komşunuzun orada bulunan evinin bölgesini etkileyen bir durumdur. Bu durumdan dolayı komşunuzun orada bulunan tavan, duvar kısmında kabarma, dökülme, küflenme, renk değişimi gibi durumlar görülebilir. Bu durumlarda yapacak olduğunuz tek şey uzman ekibimize başvurmaktır.

Pis su kaçağı; atık su giderlerinde ortaya çıkan bu duruma ise müdahale edilmediğinde bir çok sorun ve sıkıntı da beraberinde gelmektedir. Genelde atık su giderlerinde meydana gelen kırık, çatlak vb. gibi durumlarda ortaya çıkar. Kendi evinizi etkileyeceği gibi başkalarının evlerini de etkileyebilir. Etkilediği kısımda yoğun bir küf ve bakteri tabakası oluşturabileceği gibi de kötü koku da meydana getirir. Atık su-pis su tespiti yapan firmamızı aramanız su kaçağını önlemeniz için atacağınız en önemli adımdır.

Değinmiş olduğumuz su kaçağı çeşitlerinden ve su kaçağından kurtulabilmek için ekibimizle irtibata geçmelisiniz. Böylece sizlere sunulacak olan ekonomik, pratik ve hızlı hizmetlerle en kısa sürede en kolay şekilde kurtulabileceksiniz. Basit bir boru çatlağı ya da kırığı gibi gözükse de insan sağlığına olan etkileri yadsınamaz bir gerçektir. Bu yüzden de ihmal etmeden profesyonel kişilere danışmak en doğru seçenektir.

Su Kaçağına Sebep Olan Faktörler ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar;

  • Eskiyen su tesisatı – Tesisatı en kısa sürede yenilemelisiniz.
  • Borularda meydana gelen tıkanma – Boruları tıkayacak malzemeleri atmamalısınız.
  • Bireysel müdahale de bulunmak – Küçük bir sorunun büyümesine sebep olabilir o yüzden profesyonel şirketlerle görüşmelisiniz.
  • Ucuz diye kullanılan kalitesiz ürünler – Bu ürünler yerine bir defa kaliteli bir ürün alarak uzun ömürlü olacak şekilde tesisatınızı rahatlıkla kullanmalısınız.
  • Tesisat sırasında usta kaynaklı hatalar – Böyle bir durumu önlemek için alanında uzman profesyonel kişilerle çalışmalısınız.

İlginizi Çekebilir;

Su Kaçağı Tespit Eden Tesisatçı

Tıkanıklık Açma Kimyasalı

Tıkalı Klozet Açma

Su Kaçağı Problemlerinde Teknoloji Etkisi

İstanbul Su Kaçağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button