0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Kaçakları Artık Canınızı Sıkmayacak!

28 Şubat 2018
2 kez görüntülendi
Su Kaçakları Artık Canınızı Sıkmayacak!

Evinizde veya bina genelinde su kaçağı bulunduğunda bu çok büyük problem olabilmektedir. Özellikle kırma-dökme işlemleri ile insanlar adeta canlarından bezmektedirler. Üstelik su kaçağı arızaları zaman zaman komşularınızla da aranızı bozabilir. Size güzel bir haberimiz var: Su kaçaklarını çözülmesi çok zor sorunlar olarak görmenize gerek kalmadı! Bu alanda teknoloji çok gelişti ve günümüzde modern donanımlı profesyonel cihazlar sayesinde kırma işlemleri de mazide kaldı.

Profesyonel Cihazlar ile Kısa Sürede Sorun Çözülüyor

Su kaçak sorunları bu zamanda daha da fazla artmıştır; çok sık karşılaştığımız bu problemler nedeniyle sektör gittikçe büyümüştür. Bu bakımdan firmalar arasındaki rekabet de hızlanmış, müşterilere %100 memnuniyet sağlayabilmek için en son teknoloji ürünü cihazlar sıkı biçimde takip edilmiştir. Damla Su Tesisat olarak biz de kendimizi her geçen daha da geliştirmeye büyük önem veriyor, sizin için yüksek teknolojili cihazlar kullanıyoruz.

Kameralı, akustik ve termal cihazlar sayesinde su kaçağının nerede olduğunu çok rahat, güvenli ve kesin bir biçimde öğrenebiliyoruz. Bu cihazlar ile evinizin veya binanızın herhangi bir yerinde büyük kırma işlemleri yapılmıyor. Şimdiye kadar gözünüzde büyüttüğünüz ve sıkıntı duyduğunuz problemleri bu sayede kolayca aşabiliyoruz.

Su Kaçağı Kendini Nasıl Belli Eder?

Su kaçağı oluştuğunda size bazı belirtiler verecektir. Bu belirtileri fark ettiğiniz anda profesyonel ve kurumsallaşmış bir ekiple sorunun çözümü için iletişime geçmeniz hem vakit, hem kesin çözüm hem de ekstra masraf çıkmaması adına çok önemlidir. Şu belirtileri gördüğünüzde su kaçağı olduğundan şüphelenebilirsiniz:

  • Duvarlarda görülen kabarma
  • Su saatinizin sular akmıyorken dahi dönmesi
  • Fayanslarda sararma meydana gelmesi
  • Normalden yüksek su faturaları
  • Kombinizin suyu ısıtırken ateşleme yapması veya düşük su bar göstergesi
  • Üst daireden tavanınıza sızan su belirtileri ise oluşan nem, ıslaklık ve rutubettir

Banyo ve Mutfaklarınızda Oluşan Su Kaçaklarınıza %100 Çözüm

Su kaçak tespitlerinde sorunun temiz su kaçağı mı yoksa pis su kaçağı mı olduğu çözüm açısından önemlidir. Kameralı su kaçağı tespit cihazları ile bu ayrım da yapılabilmektedir. Genellikle temiz su kaçakları daha kolay fark edilir çünkü göstergeleri pis su kaçağı belirtileri ile farklılık gösterebilir.

Banyo veya mutfaklarda oluşan su kaçakları birçok insan için oldukça can sıkıcıdır ama artık kullandığımız cihazlar ile kaçak temiz su tesisatında da olsa atık giderden de kaynaklansa kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Kaçağın yerini tahmin ederek çözüme gitmeye çalışmak sanıldığından daha fazla masraf yaratabilir çünkü ne olursa olsun bir kesinliği olmayacaktır. Dolayısıyla fazladan ve gereksiz kırmalarla karşılaşılabilir, boş yere arıza tamiri uzayabilmektedir.

Su Kaçaklarına Ekonomik Çare!

Banyo su kaçağı, mutfak su kaçağı ve bina su kaçağı gibi sorunlar eskiden oldukça masraflı olurken artık çok daha teknolojik cihazlar ve deneyimli elemanlar sayesinde bu yüksek masraflardan kaçınmanız mümkündür! Damla Su Tesisat, sizin için alanında en iyisini yapmak için çalışan uzman bir ekip ve son teknolojiye uygun cihazları ile sorununuzu kısa sürede garantili biçimde halletmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button