0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Tesisatçısı – 79 TL

Anasayfa » Su Tesisatçısı – 79 TL

Su kaçağıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Tabi ki de su kaçaklarında belirli belirtiler karşınıza çıkacaktır. İlk belirti su faturalarıdır. Yani bir anda su faturanız normalin üzerinde gelmeye başlıyorsa burada su kaçakları söz konusu olabilir. Aynı zamanda eğer ki belirli bir bölümde damlama ya da su birikintileri oluşuyorsa bu da su kaçağı sorunu olduğunu gösteriyor. Bazı bölümlerde rutubet sorunu da karşınıza çıkabiliyor. Bu rutubet durumunun da temel nedeni her zaman su kaçakları olacaktır. Bu gibi bir durum ile karşı karşıya kalıyorsanız işinin ehli, eğitimli ustalardan yardım alma bütçenizi sarsmayacağı gibi sorunun da anlık olarak çözümünde sizlere büyük bir fırsat sunacaktır.

Su Kaçağı Nasıl Oluşur?

Öncelikle su kaçaklarının oluşmasında en etkili neden eski borulardır. Eğer ki boruların da bakımları yeterli düzeyde yapılmıyorsa o zaman eskimesi ve bir süre sonra da borunun basınca dayanamaması durumu söz konusu olabiliyor. İlk olarak yapmanız gereken herhangi bir su kaçağından şüphelendiğiniz zaman uzmanlardan yardım almak olacaktır. Su kaçak tespiti kameralı bir sistem ile yapılmalıdır. Yani kamera sistemi boruya gönderilmelidir. Bu sayede borunun içerisindeki kaçak hemen tespit edilebilir. Üstelik bu yöntem kullanıldığı zaman kırma ya da sökme gibi daha masraflı durumların oluşmasının da önüne geçilecektir. Eğer ki sizler de su kaçağından şüpheleniyorsanız o zaman mutlaka bilen ve uzman birinden yardım almalısınız.

Uzman Çözümü Nedir?

Genel olarak uzmanlar su kaçaklarında makinelerden yardım almalıdır. Yani makinenin tespit yapması çok önemlidir. Aksi halde fayansların ya da parkelerin kırılması durumu da söz konusu olabiliyor. Tabi ki de burada enjeksiyon yöntemi kullanılacaktır. Yani borunun içerisine bir kimyasal gönderimi yapılıyor. Bu kimyasal ise borunun hasarlı olan yerini anlık olarak onarıyor. Dolayısıyla da kırma işlemleri yapılmadan da direkt olarak sistemin iyileştirildiğini görebiliyorsunuz. Pek çok kişi uzmanlardan yardım almayı çok daha mantıklı görüyor. Sonuç olarak fayansların ya da parkelerin kırılması ne yazık ki çok daha yüksek bir bütçe ayırmanıza neden olabiliyor. Biz sadece 79 tl ye sorunu kırmadan çözüyoruz.

Call Now Button