0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sultançiftliği Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

25 Kasım 2017
2 kez görüntülendi
Sultançiftliği Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

 İstanbul’un birçok semtinde hizmet veren Damla Tesisat olarak, Sultançiftliği su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetini vermekteyiz. Su tesisatlarının eskimesi veya yapım aşamasında oluşan arızalar su kaçağına neden olabilmektedir. Su arızalarının nedeni hakkında sizleri bilgilendiren ve su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti veren ekibimiz, yeni teknoloji cihazlarla çalışmaktadır.

 Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Hizmetleri Kapsamı Nedir?

Fayans ve seramik malzemeleri kırmadan çıkarmak oldukça zordur. Bu nedenle boruların üstündeki seramik kırılmak zorunda kalınır. Tamir işlemi sonunda eğer elinizde seramiğiniz varsa kapatma işlemi tarafımızdan verilmektedir. Demir borulardaki patlakların tespiti cihazla yapılmaktadır. Su damlayan yer arızanın bulunduğu yerdir. Biz de sesi dinleyerek arızanın nerede olduğunu tespit ederiz. Tüm kaçak tespit cihazlarında ses takip özelliği bulunur. Bu nedenle tüm tesisatlarda kaçak tespit hizmetini sağlayabilmekteyiz. Parkelerin altında ses geçirmeyen bir tabaka bulunur. Cihazlarımız sayesinde bu etkene rağmen su kaçağı tespitini yapabilmekteyiz. Boru tamirini gerçekleştirebilmek için parkeyi sökmemiz gerekmektedir ve parke kurumadan kapatma işlemi yapılamamaktadır. Termal kameralarla ise, sıcak su borularındaki su sızıntılarını bulabilmekteyiz. 79 TL Sultançiftliği su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerini firmamız size sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir su kaçağı sorununuzda bizlere ulaşabilir ve gerekli bilgiyi alarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu nedenle oldukça uygun fiyata su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Daha ucuza bu işi yapan firmalar sizlere güven vermemektedir. Bu nedenle itibar etmemenizi öneririz. Damla Tesisat olarak biz, garantili ve hızlı çözümler sunuyoruz. Bu sayede herhangi bir sorunda tekrar bize başvurarak problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

 79 TL Sultançiftliği su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetimizden bizleri arayarak yararlanabilirsiniz. İşini bilen, profesyonel çalışanlarımız ile adrese kısa sürede varıyor ve işlemi gürültüsüz, hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu nedenle işlerimizi titizlikle yapıyoruz. Kırmadan, dökmeden teknolojik cihazlarla verdiğimiz su kaçağı tespit ve tamir hizmetinden yararlanmak ve bilgi almak için bizleri arayabilir, sitemize göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button