0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Terazidere Petek Temizliği, Tesisat Petek Temizliği

20 Kasım 2018
1 kez görüntülendi
Terazidere Petek Temizliği, Tesisat Petek Temizliği

Terazidere petek tesisat temizliği için uzman ekipler 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Kombi temizliği ile faturaları düşürmek tek başına kolay değildir. Bunun yanında kalorifer petek temizliği radyatör temizliği solüsyonu ile peteklerin temizlenmesi gerekiyor. Bu temizleme solüsyonu asit ağırlıklı değil, baz ağırlıklıdır. Çünkü asit petek içerisine zarar verirken baz kireçlerin çözülmesine yardımcı olmaktadır.

Petek Temizliği Makine İle Yapılır Mı?

Makine ile petek temizliği oldukça kolaydır. Makinasız petek temizleme işlemindeki gibi pis suyun evin her yerine dağılması durumu yaşanmaz. Üstelik makine ile yapılan temizlik çok daha hızlı olmuyor. Yani kısa bir süre içerisinde aşağıdaki işlemler yapılıyor ve dolayısıyla temizliğin bitmesi kolay oluyor:

  • Havlupan ya da kombi altından makine tesisata bağlanır.
  • Makine ile 2 ya da 3 bar aralığında bir basınçlı su tesisata gönderilir.
  • Ardından makinenin diğer ucu pis suyu çeker ve petek temizliği tamamlanır.

Petek Temizliği Neden Önemli?

Petek temizliği yapılmadığı zaman bir süre sonra peteklerin ısınması zaman almaya başlıyor. Hatta bir süre sonra petekler ısınmıyor. Kombi sonuna kadar yanıyor olsa da peteklere sıcak su iletilmiyor. Fatura yüksek geliyor ancak ısınılmıyor. Bunu engellemek ise kesinlikle kullanıcıların elinde oluyor. Evde petek temizleme işlemini yapmak tek başınıza zor olabilir ancak işinin uzmanından yardım aldığınız anda kısa sürede bu sorun yok olacaktır. Gerek faturalarınız için gerek ise sıcak bir ev için kombi ve petek bakımlarınızı yaptırmalısınız.

Hangi Sıklıkta Temizlik Yapılmalı?

Peteklerin belirli bir kullanım ömrü var ve çoğu da garanti kapsamındadır. Ancak bu ömrü uzatmak tamamen kullanıcıların elindedir. Yılda bir kere kombi temizliği yaptırmak nasıl ki kombilerin ömrünü uzatıyorsa, iki yılda bir kere tüm petek tesisatını temizletmek de peteklerin ömrünü uzatıyor. Aynı zamanda sadece peteklerin ömrü için değil, ısınmak ve cebinizden çok para çıkmasını engellemek için de yine petek temizliğine yönelmek gerekiyor. Petek temizleme makinesi sayesinde temizlik işlemi çok kısa sürüyor. Üstelik uygun fiyat seçenekleri ile hizmet alınıyor.

İlginizi Çekebilir;

Radyatör Petek Temizliği Nasıl Yapılır, Sancaktepe Petek Temizliği

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Firma No

Silivri Petek Temizliği, Tekirdağ Petek Temizliği

İstanbul Su Kaçağı Uzmanı

Tıkanıklık Açmada En Ucuz Firma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button