0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tıkalı Lavabo Açmak İçin Bizi Arayın!

11 Nisan 2018
2 kez görüntülendi
Tıkalı Lavabo Açmak İçin Bizi Arayın!

Tıkalı lavabolar oldukça can sıkan unsurlardandır. İster banyoda olsun, ister mutfakta olsun lavabo giderleri bu noktalarda yapacağınız hijyen işlemlerinden sizleri alı koyar. Lavabo giderleri mutfakta yemek pişirme kabiliyetinden, banyoda da el yüz yıkama hijyeninden sizi alı koymadan önce, lavabolarınızın tıkanmakta olduğunu sezebilirsiniz.

Lavaboların Tıkanacağı Önceden Anlaşılabilir mi?

Lavabo ve mutfak giderlerinizde su birikmeye ve göllenmeye başladıysa bilin ki giderleriniz kireç birikimi ya da yağlanma nedeniyle daralmaya başladı demektir. Bu durumda ne yapmanız gerekir? Bu durumda kesinlikle lavabo açıcı kimyasallarından yararlanmanızı önermiyoruz. Zira bu gibi maddeleri solumak çok tehlikelidir ve bunlar ciğerlere, cilde ve insan sağlığına çok zararlı kimyasallardan oluşur. Öte yandan bu gibi maddeler tesisat borularınızı da eriterek yamultabilir. Bu nedenle bu gibi durumlarla karşılaştığınızda derhal tesisat firmamızı arayarak ekonomik fiyatlardaki kameralı ve robotlu tesisat açma işlemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tıkalı Klozet Açmak Artık Çok Basit…

Bundan beş – on sene önce tuvaletleriniz tıkandığında fayansları ve yer karolarını kırıp dökmeden maalesef bu gibi yerlerin onarılması mümkün olmazdandı. Fakat şimdilerde tesisat firmamız kameralı özel tesisat açıcı cihazlara ve bu işlemlerde kullanılan teknolojik robotlara sahip durumda.

Klozetler Nadan Tıkanır ve Nasıl Açılır?

Tuvaletlere kalın dokulu kağıtlar, sert maddeleri suda eriyemeyecek olan maddeleri atmak tuvaletleri yani klozetleri tıkar. Islak mendiller, pedler ve çocuk bezleri de klozetleri rahatça tıkayabilecek olan malzemelerdendir. Tuvaletler yağmur yağdığında daha çok taşma tehlikesi oluşturduğu gibi, tuvalet taşması evlerde yaşanabilecek en korkunç ve kirli olaylardandır. Oysaki elimizde bulunan tesisat açma cihazları sayesinde evinizin hiç bir bölümüne zarar vermeden alt yapı tesisatının içini robot cihazıyla temizleyerek, kamera cihazı yollayarak incelemeler yaparak tesisatınızdaki soruna kesin çözüm getiriyoruz.

Tıkanıklık Açma İçin Firmamıza Başvurabilirsiniz

Tıkanıklık sorunları bina içi tesisatlarında karşılaşılabilen bir sorun olduğu gibi, bina dışında da gelişebilen olaylardandır. Eskiden bu gibi tıkanıklıklar delerek, kırarak zarar verici işlemler yapılmak suretiyle giderilmeye çalışılırken, ünümüzdeyse son derece geliştirilmiş olan teknolojik tesisat cihazlarıyla gerçekleştiriliyor.

Yaşadığımız Dönemde Tıkanıklık Açma Yöntemleri Nelerdir?

Binalarımızda bulunan evye, lavabo, duş teknesi, tuvalet gibi giderlerin bulunduğu yerlerde zaman içinde tıkanıklıklar yaşanır. Başlangıçta kendi çabalarınızla açabileceğiniz bu giderler (pompalama, şiş benzeri sopalar sokarak temizleme, kimyasal açıcılar) zamanla tam bir tıkanıklık oluştuğunda, sizin altından kalkamayacağınız bir şekil alır. Bu gibi durumlarda firmamızı aradığınızda ustalarımız tıkanıklığın ana sebebini ve odak noktasını bulmak aracıyla teknolojik donanımlı tesisat robotlarından yararlanır. İlk olarak kameralı kablolarla tesisat içi denetlenir ve ardındansa teknik robotlar kullanılarak giderler açılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Kanal Açma Konusunda Her Türlü Sorununuzda Bizi Arayın

Duvar İçi Su Kaçağı Tespit Cihazı

Tıkanıklık Açma Ustası

Kocaeli Tesisat Su Kaçağı Bulma 

Su Kaçağı Tespiti Kocaeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button