0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tıkalı Lavaboyu Açma En Temiz Yöntemlerle Gerçekleştirilir

06 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Tıkalı Lavaboyu Açma En Temiz Yöntemlerle Gerçekleştirilir

Zaman içinde kireç artıkları, çay tortuları, yemek atıkları, saç – kıl atıkları, lavaboya dökülen inşaat artıkları lavabo giderini tıkayabilir. Bu gibi tortulu atıkların birkaç kez dikkatsizce mutfak ya da banyo lavabo giderlerine atılması sonucu gider içindeki giderler git gide daralır. Sonuçta da tam olarak tıkanır.

Lavabo Tıkanmadan Önce Nasıl Anlaşılır?

Mutfak ya da banyonuzda bulunan lavabo giderlerinizde akan su git gide lavabo ya da evyelerde birikiyorsa kısa bir süre sonra lavabolarınız tamamen tıkanacak demektir. Lavabolarınız tıkandığında tesisat firmamızı arayarak, kırıp- dökmeden en temiz yöntemlerle lavabo açma yöntemlerimizden yararlanabilirsiniz. Özel kameralı sistemlerle lavabo tıkanıklık sebebiniz tespit ediyor ve sonrasında da uygun aparatlar kullanarak lavabo açma robotları sayesinde lavabo giderlerinizi tertemiz yapıyoruz.

Artık Boru Tıkanıklığı Açmak Eskiden Olduğu Gibi Zor Değil

Eskiden banyo ya da mutfaklarda bulunan tıkalı tesisatları açmak oldukça zahmetli ve masraflı bir işti. Zira tıkalı noktayı bulmak için ustalar birçok yeri kırarak deneme – yanılma yöntemleriyle evleri delik deşik edebiliyordu. Oysaki şimdi özel sinyal yayan dinleme dedektörleri sayesinde su kaçağı noktası anında tespit edilerek sadece nokta operasyon yapabiliyoruz.

Tıkalı Boru Noktası Nasıl Tespit Edilir?

Borulardaki tıkanıklığı açma işi uzmanlık isteyen ve dikkat gerektiren işlerdendir. Pimaş borular hangi genişliklerde olursa olsun sızıntı noktasını gerek kameralı sistemlerle girerek, gerekse de su sızıntısı kaçak tespiti detektörleriyle dinleme yaparak kaçak noktasını tam olarak tespit edebiliyoruz. Bu sayede de fayans ya da zeminlerdeki sert yer yüzeylerinize asla zarar vermiyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz

Pimaşlar evlerimizin ya da ofislerimizin iç tesisatını boydan boya sararak binalarımızın alt yapısını oluşturan kaynaklardandır. Pimaş boruları olmasa gerek temiz sudan yararlanamayacağımız gibi, gerekse de pis su atıklarımızı yaşam alanlarımızdan dışarıya gönderemeyiz.  Aynı zamanda Pimaşların tıkanması da o tesisatın kullanılamayacağı anlamına gelir. Sizlerde  bu gibi durumlarla karşılaştığınızda bizleri hemen arayabilirsiniz.

Pimaş Tıkanıklıkları Açılırken Kırma Dökme Var mı?

Hemen bu sorunun cevabını vermek gerekirse, eskiden olsa bu sorunuzun cevabı evet olurdu. Zira eskiden olsa alt yapının içini açıp göremediğimizden tüm borulara ulaşana dek evlerin iç dekorasyonlarında vitrifye konusunaa elimizde olmadan zarar verebiliyorduk. Fakat artık günümüzde elimizde kablolu kameralı sistemler bulunduğundan, metrelerce uzunlukta boru içlerini gözlemleme imkanımız doğuyor. Bundan  dolayı evlerinizi kırıp dökmeden borularınızın içini görüntüleyerek tıkanıklıkları da açabilmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button