0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tıkanıklık Açma Fiyatı

02 Ocak 2019
1 kez görüntülendi
Tıkanıklık Açma Fiyatı

Yapıların tesisat hattı kurulurken kusursuz bir işçilik ile çalışılmalı ve birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler kullanılmalıdır. Çünkü tesisat hattı, yapıların kilit noktalarından biridir. Burada yaşanan herhangi bir problem, tüm yapıyı etkileyecek büyüklükte olabilmektedir. Bu nedenle tesisat hattında görülen problem, küçük dahi olsa hemen yeri tespit edilmeli ve çözüme ulaştırılmalıdır. Tesisatta karşılaşılan problemlerin başında tıkanıklık gelmektedir. Sıklıkla karşılaşılabilen tıkanıklık problemi, uygun yöntemler ile çözüme ulaştırılabilmektedir. Tıkanıklık açma fiyatı, sorunun büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Profesyonel tesisat ekibi, sorunu en uygun fiyatlar ile kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Tesisatta Oluşan Tıkanıklık Probleminin Sebepleri

Tıkanıklığın oluşmasına neden olan ilk durum, gidere atılan maddelerdir. Özellikle mutfak lavabosuna atılan yemek artıkları, çay çöpü, donmuş yağ; tuvalet giderine atılan peçete ve katı atıklar borularda tıkanıklığa sebep olabilmektedir. Ayrıca tesisat hattında kullanılan boruların olması gerekenden daha küçük çaplarda tercih edilmesi, küçük maddelerin bile tıkanıklık oluşturmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle giderin büyüklüğüne uygun boru çapı tercih edilmelidir. Ayrıca tesisat hattının dönüş kısımlarında kullanılan dirsek borular, çok keskin olduğunda atıkların burada birikmesine sebep olarak tıkanıklığa yol açabilmektedir. Bu durumda en kısa sürede alanında uzman tesisat ekibi ile iletişime geçerek sorun giderilmelidir. Tıkanıklık açma fiyatı, sorunun büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Tesisat ekibi yerinde tespit yaparak soruna uygun çözümler geliştirerek bir fiyat analizi yapmaktadır.

Tıkanıklık Problemini Çözmek İçin Kullanılan Yöntemler

Herhangi bir problemden ötürü kaynaklanan tıkanıklığın birçok çözümü bulunmaktadır. Öncelikle tıkanıklığın yaşandığı kısım tespit edilmelidir. Bu tespit, son teknoloji ile üretilmiş cihazlar sayesinde dakikalar içerisinde yapılmaktadır. Tespit esnasında kullanılan kamera, tıkanıklık yaşanan kısımdan görüntü alabilmekte ve tıkanıklığın büyüklüğüne göre çözüm üretilebilmektedir. Bu aşamada işinin ehli ekipler, cihaz ya da kimyasal madde kullanımı ile sorunu çözmektedir.

Tıkanıklık açma fiyatı, uygulanacak yöntem sonrasında belirlenmektedir. Lavabo açıcıya benzer bir yapıya sahip kimyasal madde, atıkları eriterek tıkanıklığı gidermektedir. Tesisat ekibi yıllardır tesisat problemlerini en uygun çözümlerle başarıyla sonuçlandırdığından kullanılacak kimyasal madde miktarını da sorunu çözecek şekilde ayarlamaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Sakarya Su Kaçağı Fiyatı

Su Kaçağı Bakım Fiyatı

Uygun Fiyata Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Kalorifer Temizliği Fiyatı

Tıkanıklık Açma

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button