0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tıkanıklık Açma İstanbul

25 Mart 2018
1 kez görüntülendi
Tıkanıklık Açma İstanbul

Tıkanıklık probleminin yaşanmadığı mekân yoktur. Bu durum birçok sebepten kaynaklanabileceği gibi günümüzdeki birçok pratik yöntem ile çözülebilmektedir. Ne var ki bazı durumlarda çabalar yetersiz kalıp teknik bir desteğe ihtiyaç duyulabilmektedir. Tıkanıklık açma İstanbul konusunda şehrinizde yaşadığınız bu sıkıntıdan nasıl kurtulabileceğinizden bahsedeceğiz.

Neden Tıkanıklık Yaşanır?

Tıkanıklık birçok farklı sebepten ötürü yaşanabilmektedir. Yanlış kullanıcı uygulamaları, hatalı bilgiler, dikkatsizlik gibi durumlar tıkanıklık yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Tıkanıklığın yaşandığı alanın da sorunda etkisi olduğu gibi farklı yerlerde dikkat edilmesi gereken farklı durumlar vardır.

Klozet tıkanıklıkları sıklıkla karşılaşılan tıkanıklık türlerinin başında gelmektedir. Sifona bir kere çektiğinizden sonra ikinci çekişinizde pislik gitmeyip su seviyesi artıyorsa klozetiniz tıkanmıştır demektir. Bu durumda yapabileceğiniz çeşitli işlemler ile klozetinizi açmayı deneyebilirsiniz. Bu işlemler şunlar olabilir:

  • Elinize geçireceğiniz bir poşet ile tıkanıklığı açmaya çalışabilirsiniz.
  • Çamaşır teli askısını kıvırarak klozetin içine sokup tıkanıklık yaratan bölgeyi dürterek açmaya çalışabilirsiniz.
  • Beyaz sirke ve tuzu karıştırıp dökerek oluşan reaksiyon da tıkanıklığı açabileceği gibi bunun üzerine kaynamış su dökerek işinizi sağlama alabilirsiniz.

Lavabo tıkanıkları sıklıkla içine kaçan nesneler dolayısıyla yaşanmaktadır. Bu durumu engellemek için öncelikle bulaşık yıkama işlemlerinde dikkatli olmak gerekmektedir. En çok bulaşık yıkama sırasında lavaboya parçacıkların kaçarak soruna maruz kalındığı bilinmektedir. Bu parçalar ise genelde şunlardan oluşmaktadır:

  • Zeytin çekirdeği
  • Pirinç taneleri
  • Domates kabukları
  • Makarna parçaları

Ayrıca yağlanma da bir diğer lavabo tıkanıklığı sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yemek yağlarının direkt olarak lavaboya akıtılması yüzünden lavabonuz tıkanabilir.

Bir diğer problem ise kireçlenmedir. Uzun süreli kullanımda gözlemlenebilen kireçlenme ile borunuzun çapı daralır ve su gitmekte zorlandığı için tıkanma meydana gelir.

Tesisat Firmaları

Tıkanıklık açma İstanbul ile şehrinizdeki en iyi firmalar ile tıkanıklık sorununun giderilmesi mümkündür. Bu durumu çok kolay bir şekilde aşmanız mümkünken yapmanız gereken iyi bir araştırma ve dikkat edilmesi gereken bazı durumları göz önünde bulundurmaktır.

Hizmet alacağınız firmanın alanında kendini kanıtlamış bir firma olması son derece önemlidir. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde tıkanıklık sorununuzu giderebilecek ve işlemlerinize gönül rahatlığı ile devam edebileceksiniz.

Tıkanıklık açma İstanbul firmaları farklı şekillerde hizmet verebilmektedir. Eski yöntemler ile çalışan tesisat firmaları bu işlemi kırma yöntemleri ile yapmaktadır. Bu durumda ortaya birçok zorlu durum çıkmaktadır. Yeni teknolojiden yararlanarak hizmet veren bir firma seçmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bu firmalar sundukları hizmeti kameralı tıkanıklık açma makineleri ile yapmaktadır. Böylece ilk olarak makineler ile alan taranır. Taranan alanda sorunun kaynağı olan bölge dikkatle incelenip en uygun işlem uygulanır.

Tıkanıklık açma İstanbul konusunda Damla Su Tesisat en kaliteli hizmet ile sorunlarınızı çözüyor. Alanında uzman ve deneyimli teknik elemanlar ile sorununuz kısa sürede çözüme kavuşuyor.

İlginizi Çekebilir;

Tıkanık Pimaş Açma

Tıkanıklık Açma Kimyasalı

Beşiktaş Su Kaçağı Bulma

İçerenköy Su Kaçağı Tespiti

Kocaeli Su Kaçağı Firmaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button