0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tuvalet Tıkanıklığını Açma Yöntemleri

27 Aralık 2018
2 kez görüntülendi
Tuvalet Tıkanıklığını Açma Yöntemleri

Tuvalet tıkanıklığı klozetin içine yanlışlıkla atılan maddelerin kanallarda birikerek tortu haline gelmesinden dolayı sifona basıldığında suyun bu tortuya çarparak geçememesinden kaynaklanan bir durumdur. Bu tıkanıklığa sebebiyet veren birçok sebep mevcut. Atılan tuvalet kağıtları , normal kağıtlar , çöp , katı maddeler , yabancı maddeler tuvalet tıkanıklığına sebep olan başlıca etkenlerden sayabiliriz. Damla Su Tesisat tuvalet tıkanıklığını açma yöntemlerinde de oldukça başarılı. Bu arızaları gidermek içinde cihazlar ve makineler kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde yine kolay pratik ve daha az hasarla kolayca tuvalet tıkanıklığına sebebiyet veren durumdan kurtulabilirsiniz. Daha çok eski binalarda ve çok katlı binalarda karşılaşılan bu arıza , yeni binalarda da sık sık karşı karşıya gelinen bir durum olmaya başlamıştır.

Tuvalet Tıkanıklığını Açmak İçin Kullanılan Aletler

Tuvalet tıkanıklığını açma yöntemlerinde kullanılan bir diğer seçenek ise makineler. Kimyasal seçenekleri denemeniz durumunda bile hala tuvalet tıkanıklığını açamadıysanız tuvalet tıkanıklığını yüzde yüz açmakta çözüm olacak cihazları kullanabilirsiniz. Kammak dıso elektrikli gider kanal açma makinesi , tuvalet tıkanıklığı açma pompası , turbo snake tıkalı tuvalet açma aparatı , en güçlü vakumlama pompası , stayer propump lavabo klozet tıkanıklığı açıcısı , rothenberger 19173 R600 kanal açma makinesi , profosyenel kanal açma sustası süper hızlı karg. Bu seçenekler tıkalı tuvaletlerinizi açma için kullanabileceğiniz birkaç yöntem. Tüm bu aletleri kullanmanız dahilinde bile tıkalı tuvaletinizi açamadıysanız mutlaka Damla Su Tesisatla iletişime geçmelisiniz. Damla Su Tesisat kısa bir sürede tıkalı tuvaletinizi kullanıma açacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığının Açmak İçin Kullanılan Kimyasal Yöntemler

Tuvalet tıkanıklığını açma yöntemleri kapsamında kullanılacak bir diğer yöntem ise kimyasal ilaçlar. Cihazları , aletleri ve makineleri denemeden önce kimyasal ilaçlarla açılabilecek durumdaysa mutlaka önce kimyasal ilaçlar denenmelidir. Sizin için hem daha az masraf çıkaracak hem de daha kolay olacaktır. Tuvalet tıkanıklığını açmak için kullanılan birçok kimyasal ilaç mevcut bunlardan başlıca olanları : destroyer kostik gider logar açıcı toz , fagor logar ve gider maddesi ( soğuk su ile reaksiyona uğrar.) , tuvalet açma , lavabo açma tıkanık açma asit , lavabo açıcı kostik , rolix lavabo  tuvalet gider açıcı kimyasal. Bunlar sayabileceğimiz birkaç tuvalet açıcı kimyasal ilaç. Tüm bu uygulamalara rağmen hala tuvalet tıkanıklığını gideremediyseniz , tıkanıklık su taşmasına sebebiyet verecek noktalara geldi ise mutlaka Damla Su Tesisata ulaşmalısınız.

İlginizi Çekebilir;

Tuvalet Tıkanıklık Açma Beylikdüzü

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ne Kadar

Tıkanıklık Açma; Klozet

Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Teknikleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button