0542 390 60 80
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ucuz Tesisatçı

23 Aralık 2019
958 kez görüntülendi
Ucuz Tesisatçı

 Evinizin ve iş yerinizin tesisatçısı olarak, profesyonel tesisat ustalarıyla çalışır, tesisat sorununuzu kısa zamanda sonlandırırız. Kullandığımız son teknoloji tesisat cihazlarımızla, kırma ve dökme işlemi yapmadan ucuz tesisat işlemi yapan firmamız, sizlere uzun süre kullanabileceğiniz tesisat alt yapısı sağlayacaktır.

Su Kaçağı Tesisatı

Damla su tesisatı, mutfak ve banyo lavaboları başta olmak üzere borulardan sızan su problemlerinin üstesinden gelerek, yaşam alanınızın su baskınına uğramasına engel olacaktır. Özelikle yıpranmış borular, delinmiş lavabo tesisatları için evinizi kirletmeden, kameralı cihazlarla su kaçağının nereden kaynaklandığını 30 dakika içerisinde tespit eder, kısa zamanda su kaçağının problemini çözmeye odaklanırız.

Kameralı su kaçağı tespitimiz, ucuz tesisat işlemlerimiz arasında yer almaktadır. Borunun iç kısmını görüntüleyecek, direkt su kaçağının olduğu noktaya müdahale etmemizi sağlayacaktır. Temiz ve dikkatli bir tesisat işlemi için firmamızla iletişim kurarak 30 dakikada su kaçağı probleminin üstesinden gelmemize yardımcı olabilirsiniz.

Petek Temizliği Tesisatı

Doğalgazlı ve merkezi ısıtmaya bağlı peteklerin, uzun süre bakıma alınmadıkları takdirde ısı kayıpları olmaktadır. Bu alanda profesyonel bir hizmet sunan firmamız, petek temizliği için peteklerinizin içindeki yabancı maddeleri vakumlu makinelerle çekerek, yaşam alanınızı kirletmeyecektir.

Akustik cihazlar ve kameralı cihazlar kullanarak, petek su kaçağından içersinde bulunan yabancı maddelere kadar uygun fiyatlı bir tesisat işlemi yapacak olan firmamız, sizlere kısa zamanda en kaliteli hizmetlerimizi sunacaktır. Temiz ve kaliteli bir tesisat işlemi için bizimle iletişim kurarak, kısa zamanda petek temizliği yaparak, peteklerinizin ısı performansını artırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 7/24 Tesisat

Yılların verdiği tesisat deneyimi ve tecrübesi sayesinde hem kısa hem de profesyonel işlemler yapacak olan tesisat ustalarımız, ucuz tesisat hizmeti vererek mutfak, banyo ve kombi sorunlarının üstesinden gelecektir. Sizin için en kaliteli makineler ve cihazlarla çalışan firmamız, işlemin uygun fiyatlı olmasını sağladığı gibi kaliteli bir hizmet sunmak için de çabalamaktadır.

Profesyonel Tesisat ustalarımız, kombi su kaçağından, kanal açma işlemine kadar tamamen tesisat değişimi yapmadan size de mali açıdan yük olmayacaktır. Uygun fiyatlı tesisat işlemleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button